Dziś 14 maja obchodzimy Dzień Opiekuna Medycznego
Z tej okazji składamy serdeczne podziękowania za Waszą codzienną troskę, cierpliwość, empatię i zaangażowanie.
Wasza praca to coś znacznie więcej niż wykonywanie obowiązków
- to obecność przy człowieku w chwilach trudnych, pełnych bólu, lęku i bezradności,
- to ciepłe słowa, cierpliwość, uśmiech i wsparcie, które często znaczą więcej niż lekarstwa.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu, trosce i ogromnemu sercu, pacjenci czują się u Nas bezpiecznie i komfortowo.
Życzymy dużo zdrowia, siły, satysfakcji z pracy oraz wielu chwil wdzięczności od pacjentów i współpracowników.
Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie, że Wasza praca ma ogromne znaczenie.
Zarząd i Dyrekcja
Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o.





