Dziś 14 maja obchodzimy Dzień Opiekuna Medycznego 
Z tej okazji składamy serdeczne podziękowania za Waszą codzienną troskę, cierpliwość, empatię i zaangażowanie.

 

 

Wasza praca to coś znacznie więcej niż wykonywanie obowiązków

  • to obecność przy człowieku w chwilach trudnych, pełnych bólu, lęku i bezradności,
  • to ciepłe słowa, cierpliwość, uśmiech i wsparcie, które często znaczą więcej niż lekarstwa.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu, trosce i ogromnemu sercu, pacjenci czują się u Nas bezpiecznie i komfortowo. 

Życzymy dużo zdrowia, siły, satysfakcji z pracy oraz wielu chwil wdzięczności od pacjentów i współpracowników.
Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie, że Wasza praca ma ogromne znaczenie.

                                                                             Zarząd i Dyrekcja

                                                                             Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o.